online website builder

Usługi video:

 1. Rejestracja materiału video
  Jesli potrzebujesz zarejestrować dobrej jakości film to dobrze trafiłeś.
  Filmujemy na lądzie (Sony a7s II+Followfocus, rig, mattebox, ekran poglądowy), pod wodą
  (GoPro Hero 4 Black + Gimbal), oraz w powietrzu (Dji Inspire). Każde z tych urządzeń rejestruje filmy w rozdzielczości 4K.
 2. Montaż materiałów filmowych
  Zarejestrowane materiały trafiają do studia gdzie montujemy je przy pomocy (Final Cut Pro X).
  Do color gradingu używamy głównie wtyczki (Color Finale Pro), a na stanie znajdują się też pluginy innych producentów na przykład (Neat Video) gdyby na przykład okazało się, że z jakiś powodów trzeba odszumić zarejestrowany materiał. 
 3. Produkcja i postprodukcja filmów reklamowych
  Firmy i instytucje często korzystają z naszych usług ponieważ nie mogą sobie pozwolić na produkt niskiej jakości ale swoją ofertę kierujemy także do osób prywatnych które chciałyby mieć swój własny film, teledysk, trailer, video CV czy może po prostu profesjonalnego Vloga w rozsądnej cenie.
  Sprawdź kilka przykładowych filmów.
 4. Streaming Video na żywo
  Obecnie wprowadzamy do oferty streaming Video Live więc jeśli jesteś zainteresowany/na tego typu uslugą skontaktuj się z nami.
 5. Warstztaty Multimedialne
  Jeśli jesteś zainteresowany/na rozwijaniem własnej wiedzy z zakresu realizacji dźwięku czy produkcji filmów to wkrótce zorganizujemy warsztaty multimedialne dla młodzieży na których będziemy stopniowo wyjaśniać te zagadnienia. 
  Zapisz sie już dziś!

Usługi audio:

 1. Rejestracja dźwięku na planie filmowym 
  Potrzebujesz zarejestrować dźwięk na planie? Żaden problem!
  Tyczka (Rode Boompole Pro) mikrofon kierunkowy (Rode NTG-3) lub mikroporty (Sennheiser EW100 z mikrofonami DPA 4060) a do tego rejestrator (Zoom H6) służą pomocą. Istnieje także możliwość rejestracji dźwięku za pomocą mikrofonu binauralnego.
 2. Udźwiękawianie filmów/dogrywanie postsynchronów 
  W studio możemy dopracować to, co zaczęliśmy na planie. Do Realizacji dźwięku używamy cyfrowej stacji roboczej (Logic Pro X) i dodatkowych pluginów. Dźwięk rejestrowany jest za pomocą mikrofonów (Rode NT2A) oraz (Oktava mk 319) przez interfejs audio (RME Babyface). Dogranie postrsynchronów to czasem konieczność, która na szczęście nie stanowi dla nas większego problemu.
 3. Oprawa muzyczna filmów, reklam, i spektakli teatralnych
  Sam dźwięk to nie wszystko, trzeba jeszcze zbudować nastrój i odpowiednio poprowadzić uwagę widza, a do tego niezbędna jest muzyka. Studio wyposażone jest w wiele instrumentów poczynając od Djembe, przez akordeon, gitary, aż po instrumenty wtyczkowe których jest aż ponad 500GB, gdyż jest to cały pakiet (Komplete 10 od firmy Native Instruments). Do tworzenia muzyki elektronicznej używamy kontrolera (Ableton Push 2) i (Ableton Live Suite 9) a także kontrolera (Novation Remote SL MK II 49)
  Posłuchaj kilku produkcji, może któraś sprawdzi się właśnie w twoim projekcie?
 4. Nagrania lektorskie
  Skoro mamy już film z dobrym dźwiękiem i muzyką, to pora na lektora.
  Jeśli sam nie czujesz się na siłach, aby wystąpić w roli lektora, możesz skorzystać z naszej bazy głosów lektorskich.
  Na pewno znajdziesz tu głos odpowiedni do twojej produkcji. 
 5. Nagrania wielośladowe, miks i mastering 
  Oferujemy także usługę miksu i masteringu wielośladowych nagrań audio. Jeśli masz już nagrane demo, to przyślij je do nas, a sprawimy, że zabrzmi tak jak chcesz.